چرا باید از استوری های اینستاگرام برای کسب و کارتان استفاده کنید!؟(پارت اول)

در مقاله قبل درباره “استوری و جذابیت های آن ” برای مخاطب گفتیم. در این مقاله دلایلی را بررسی می کنیم تا بفهمیم چرا باید استوری گذاشتن جز استراتژی ما باشد. با ما همراه باشید.

۱٫تعداد کاربران فعال اینستاگرام روزانه ۲۰۰M

هر روز بیش از ۲۰۰ میلیون نفر از استوری اینستاگرام استفاده می کنند. این عدد در حال حاضر بیش از برنامه SnapChat است .به همین دلیل آن را یکی از سریعترین سیستم عامل های در حال رشد می دانند!

۲٫استوری های اینستاگرام قابل کشف است.

“Discoverable” به این معنی است که افرادی که شما را دنبال نمی کنند می توانند پست های شما را نیز ببینند!

استوری های اینستاگرام  شما تا ۲۴ ساعت می مانند ولی فقط دنبال کنندگان شما آن را نمی بینند بلکه ممکن بقیه هم آن را ببینند.

یک فرصت عالی برای ایجاد طرفداران جدید دلهره آور!

۳٫افزودن هشتگها به استوری های اینستاگرام

اگر هنوز متوجه نشده اید، می توانید هشتگ ها را به استوری های IGtv خود اضافه کنید!

هنگامی که کسی از طریق هشتگ جستجو می کند، استوری های اینستاگرام شما با این هشتگ ظاهر می شود و شما را بیشتر کشف می کند!

وقتی که از طریق هشتگهای مورد علاقه خود را دنبال می کنید، آن را چک کنید.استوری های اینستاگرام

۴٫پیوند خروجی(لینک)

اگر بیش از ۱۰،۰۰۰ +  دنبال کننده داشته باشید، یک گزینه “لینک” در داخل استوری اینستاگرام وجود دارد تا یک پیوند خروجی (به عنوان مثال، ارسال فردی به طور مستقیم به وب سایت شما، فروشگاه آیتم یا مقاله وبلاگ) را وارد کنید.

* این ویژگی لینک دادن تنها برای کسانی بود که با ۱۰،۰۰۰+ دنبال کننده داشتند.

با این حال ، اگر زیر آن هستید، احساس ترس و وحشت نکنید، زیرا هنگامی که آنها برای اولین بار این ویژگی را منتشر کردند، فقط برای کسانی که بیش از ۱ میلیون کاربر داشتند.

یاد بگیرید چگونه پیوندهای چندگانه را در اینستاگرام Bio خود اضافه کنید!

 

برای دیدن اینکه آیا این ویژگی را دارید، یک آیکون «لینک » در بالای صفحه وجود دارد که به شما اجازه می دهد یک URL را به منبع دیگری اضافه کنید، مثلا دستور غذا برای کیک های خوشمزه!

۵٫جامعه خود را رشد دهید

برچسب زدن (تگ/ منشن کردن) سایر کاربران در استوری اینستاگرام خود باعث می شود که آنها احساس ارزشمندی کنند، (روابط خود را تقویت کنید ) و حتی شروع به جدید شدن می کنند!استوری های اینستاگرام

۶٫ترویج انحصار

با نشان دادن افرادی که در مورد آنها کار می کنید، و دادن اطلاعاتی از آنچه در پشت عکس های صحنه اتفاق می افتد، منحصر به فرد می شود. هر کدام از مخاطبین شما دوست دارند که از پشت صحنه کارتان اطلاع داشته باشند .

۷٫یک رویکرد شخصی برای افزایش تعامل (اینگیجمنت) اضافه کنید

چهره زیبای خود را نشان دهد، عشق در زندگتان را به اشتراک بگذارید (من فنجان های مورد علاقه، گربه ها، چهره ها و مکان ها را دوست دارم) این کار کمک می کند تا مردم با شما خیلی سریعتر ارتباط برقرار کنند. مردم دوست دارند از افراد شبیه به خودشان خرید کنند و بیشتر درباره زندگیشان بدانند. مخاطبین شما دوست دارن بخشی از جامعه بزرگتر باشند، در اینجا این است که در آن استوری اینستاگرام های شما به همه کمک می کند تا بیشتر درباره شما بدانند.  توضیح شور و شوق پشت نام تجاری خود و چرا شما آن را بسیار دوست دارید می تواند طرفداران دائمی برای کسب و کار شما ایجاد کند!استوری های اینستاگرام

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار

درباره ما

درباره ما

با توجه به اهمیت رو به رشد مسائلی چون فناوری نوین و مهندسی همچنین تجاری سازی ایده ها در عصر امروز elmono قصد دارد با ایجاد فضایی منحصر به فرد و هوشمندانه و ارائه الگوها و سیستم های نوین به شما قدرت کنترل و ارزش آفرینی انچه را که می دانید اعطا کند در این راستا ما برآنیم با ارائه راه حل های جدید و به اشتراک گذاری اطلاعات علمی پاسخگوی نیازمندی های شما در حوزه های علمی و کسب ثروت از ایده های نو باشیم.