پایانه های کانتینری آینده چگونه فعالیت می کنند؟

آیا تابحال از خود پرسیده اید نسل پایانه های کانتینری آینده به چه صورت خواهند بود و عملیات پایانه های کانتنیری چگونه انجام خواهند شد. در واقع مسائل مختلفی که در حوزه مدیریت پایانه های کانتینری مشاهده می گردند را می توان به صورت یک سیستم انبارداری اتومات یکپارچه (Integrated Warehouse Management Systems) مشاهده نمود و با استفاده از سیستم های اطلاعات یکپارچه کلیه عملیات مربوط به تخلیه و بارگیری در پایانه های کانتینری را مدیریت نمود. با مشاهده کلیپ فوق دید بهتری نسبت به این مقوله پیدا خواهید نمود.

به نظر شما برای پیاده سازی چنین سیستم هایی چه موانعی بر سر راه بنادر ما وجود دارد؟

 

برای مشاهده دیگر ویدئو های وب سایت علمونو میتوانید به کانال آپارات ما مراجعه کنید.

دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران؛ عضو هیئت مدیره هولدینگ آینده

1 دیدگاه On پایانه های کانتینری آینده چگونه فعالیت می کنند؟

  • با سلام
    تحریم ها، مسائل مالی ، ضعیف بودن بخش نگهداشت، افزایش بیکاری در اثر ماشینی شدن کار ها و … می توانند از موانع پیاده سازی این سیستم باشند.

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار

درباره ما

درباره ما

با توجه به اهمیت رو به رشد مسائلی چون فناوری نوین و مهندسی همچنین تجاری سازی ایده ها در عصر امروز elmono قصد دارد با ایجاد فضایی منحصر به فرد و هوشمندانه و ارائه الگوها و سیستم های نوین به شما قدرت کنترل و ارزش آفرینی انچه را که می دانید اعطا کند در این راستا ما برآنیم با ارائه راه حل های جدید و به اشتراک گذاری اطلاعات علمی پاسخگوی نیازمندی های شما در حوزه های علمی و کسب ثروت از ایده های نو باشیم.